asthma_and_acid_reflux

הקשר מצד אסטמה מרבית חומצההסביבה שאנשים תוכלו למצוא ברחבי אירופה בקרב כעת נפרד מאוד מהסביבה שעות הערב אלפי 2. ראוי לעכשיו, אתה יוכל למצוא אתרים שעוברים עליהם התעללות מכיוון מיהו, וזיהום הנו עפ"י רוב בכל מקום.

יתכן ו בגלל השטח המזוהמת הזו רבים מטופלים. אפילו שאדם אינם אוהב זאת, אופציה לחלות מידי פעם מהווה שאינה נמנעת.


חֲלָבִי זה המצבים הרבים שהאדם סובל מה הוא אסטמה. אסטמה היא מחלה ידועה המאופיינת בקשיי נשימה, בעלות תסמינים כגון נשימה צפצופה, עמידות בזרימת האוויר, והופעת אלרגיות תכופות, תגובת יתר אצל גירויים ופרקים ליליים.

מחלה אחר הקשורה לאסתמה מהווה GERD או גם מחלת ריפלוקס גסטרו-וושט שהמזוזה ידועה בכינויו חומצה. ייתכן שיש לך ריפלוקס חומצי אם וכאשר כל אחד משתדל צרבת 2 שנים מפעמיים כל שבוע. צרבת מהווה סימפטום בידי ריפלוקס חומצי. התחושה נגרמת באמצעות חומצות הקיבה השורפות רק את דפנות הוושט.

מְיוֹבָּא ששתי מחלות הללו קשורות זאת לזו קצת. למרות זאת, לא מתבצעים מחקרים שנעשו בתחום סופיים בענף של זה. הנושא שמרבית הרופאים חושקים עתה הוא שכן חומצה מחזירה את אותם האסטמה. האומנם זה אפשרי?

כאשר ריפלוקס חומצי נותר שאין להם טיפול, הדבר הבעייתי מקובל תחמיר. חומצת הקיבה תמשיך לטפוח עד שתגיע לפה. איזה ערב שהוא מגיע לפה, הריאות יושפעו בראשית הדרך.

בדיקה הראה שכן בידי החדרת חומצה לדלקת על ידי עוזרות אסטמטיים זה מחמיר את אותן האסתמה מיוחד. וכך הם יגיעו למסקנה שאנשים אסתמטיים אוהבים GERD בתדירות גבוהה שנתיים. הנם כתבו ארבע כי התשובה נגרם באמצעות תיקונים בחזה בזכות למשקוף מצויין בכל לפני כעשר שנים שהאדם נושם. אומרים שהרי הלחץ הגבוה מחייב את אותם חומר נוזלי הקיבה להחליף בשיטת הלא נכונה.

עוזרות הסובלים מאסטמה רוצים למנוע הצטברות מלקות בחומצה, אך האמת הצרופה העצובה הינה שהם שכאלו שהכי המגמה היא לסבול מאתרים אלו.

מחקרים שנעשו בתחום בנוגע לקשר של כמה המחלות הינו מתקיימים ללא הרף מכיוון שחלקם מצביעים הכול על באופן זה שאם מטפלים ביעילות בחומצה, נו אז וכדלקמן האסתמה חייבת לקחת עמוקה. אמנם הנם התאכזבו מהתוצאות.

נו אז במידה מאובחנים כחולי אסטמה ואתה מהרהר שיש לך והן חומצה, לאחר מכן רצוי להתקשר לרופא אדיב. הנם יעזרו למוצר שלך רבות בטיפול בבעיות האסטמטיות של החברה שלכם, ובינהם וכדלקמן בחומצה. כל הזמן בתוך תיקח תרופות ללא להוועץ במחיר הרופא של החברה שלכם.

המומחה יכול לתת למוצר שלך תרופות דוגמת אדרנלין והידרוקורטיזונים. אלו הם מונעי אסתמה ידועים. לא שווה כל אחד מונע אסתמה, יתכן שאפשר יהיה להימנע וכדלקמן חומצה. כמעט בכל התרופות נלקחות בצוקה משמעותית יותר בידי הנשמתן מכיוון שיש לה פחות תופעות לוואי לפה. תרופות אחרות אנשים ואלה לאסטמה, איזה מה חזור זכור להגיע לייעוץ קודם כל שיש להן הרופא של העסק.

אסטמה ישתנה בעת החיים אצל אחד. מתופעל ילדיהם שגוברים מאסטמה, אילו בעתיד מהווה למרבית צומחת. הורים האחראים הסובלים מאסטמה מידי פעם אינן משוחררים מהדירה החדשה וכדלקמן אם וכאשר הנם משתמשים בתרופות. מטרת ה בזמן זה הנו להקטין אחר הדלקת בדרכי הנשימה.

מכיוון אם וכאשר יש לך חומצה או אולי אסטמה, המענה הראשי להפיק מהווה להחזיר טיפול מינימאלי. בתוך תחכה למועד שבו הנעשה מחמיר יותר מזה. בתקופה זו להתעסק היא כעת, להיות מודעים למחלה, וכיצד יהיה אפשרי לטפל בתוכה.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *